Спеціальні потреби

Британія обмежить імміграцію некваліфікованих робітників і тих, хто не знає англійської


З 1 січня з 2021 громадяни країн ЄС втратять автоматичне право працювати в Британії, але зможуть без віз гостювати до 6 місяців
З 1 січня з 2021 громадяни країн ЄС втратять автоматичне право працювати в Британії, але зможуть без віз гостювати до 6 місяців

Британський уряд оголосив реформу системи імміграції, щоб, як кажуть урядовці, зменшити залежність країни від дешевої іноземної робочої сили.

Глибокий перегляд імміграційних правил відбувається у зв’язку з виходом Великої Британії з Європейського Союзу.

Членство в ЄС означало, що британський ринок праці міг безперешкодно приваблювати робітників з усіх 27-ми країн Євросоюзу, які мали право жити, працювати і користуватися усіма правами на рівні з британцями.

Найталановитіші і найкращі будуть мати можливість переїздити до Великої Британії.
Міністр внутрішніх справ, Пріті Патель

Міністерство внутрішніх справ у Лондоні каже, що нові правила працюватимуть з 1 січня з 2021 року, коли у відносинах з ЄС закінчиться так званий “перехідний період”.

Прибульці з держав Євросоюзу будуть підлягати тим же вимогам, що й громадяни інших країн світу.

Понад три мільйони громадян з країн ЄС, які оселилися у Британії до Брекзиту, отримали право залишатися у повноправному статусі.

Громадянам ЄС не потрібна буде віза для туристичних поїздок та приватних відвідин в Британії, якщо це не триватиме довше шести місяців.

У відповідь на застереження, що ужорсточення імміграційних правил ударить по економіці, британський уряд оголосив про запровадження системи, яка мала б зменшити загальні обсяги імміграції, але гарантувати приплив необхідних фахівців.

“Найталановитіші і найкращі будуть мати можливість переїздити до Великої Британії”, - пообіцяла міністр внутрішніх справ Пріті Патель.

Передумовами для людей, які бажатимуть жити й працювати в Британії, буде володіння англійською мовою і наявність пропозиції робочого місця.

Передбачена система балів, якими будуть оцінюватися професія, рівень освіти, пропонований рівень платні та кваліфікація, бажано у галузі, що потерпає від браку робочої сили.

Потенційні іммігранти повинні будуть набрати принаймні 70 балів, щоб отримати британську робочу візу.

Згідно з пропозиціями нові трудові іммігранти не матимуть права користуватися системою соціального захисту принаймні впродовж перших 5 років.

Від потенційних іноземних студентів вимагатимуть, щоб вони володіли англійською і могли довести фінансову забезпеченість для можливості навчання у Великій Британії.

Дивіться також: Як США тренують українську збірну до перших баскетбольних "Ігор Нескорених"

Як США тренує українську збірну до перших баскетбольних "Ігор Нескорених". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

XS
SM
MD
LG