Спеціальні потреби

У Києві та декількох областях можуть повернути карантинні обмеження


У Києві та декількох областях України можуть повернути карантинні обмеження. Про це попередив міський голова Віталій Кличко. "Ми все ближче до такого рішення", - каже він, коментуючи постійне зростання кількості людей, які хворі на COVID-19 у столиці.

Ми все ближче до такого рішення

"Останнім часом епідеміологічна ситуація у столиці погіршилася. Обмеження були послабленими, оскільки ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що людям треба заробляти, що потрібно піднімати економіку. Але на жаль багато мешканців столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не надягають маски в громадському транспорті і громадських місцях, збираються великими компаніями. Але вірус не відступив, і якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних ліжок в опорних лікарнях суттєво зменшиться, ми будемо вимушені повернутися до суворих обмежень, в тому числі і в роботі громадського транспорту", - заявив Віталій Кличко.

Невтішною є статистика захворюваності на COVID-19 і в цілому у країні.

Сьогодні вперше кількість нових виявлених випадків інфікування за добу перетнула позначку у 1000 випадків. У Міністерстві охорони здоров'я називають це черговим антирекордом і пов'язують із недотриманням гормадянами вимог адаптивного карантину.

"Україна за минулу добу встановила черговий антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19. Така тенденція простежується вже понад два тижні. Різкий ріст інфікування коронавірусом у країні пов’язаний з ігноруванням громадянами рекомендацій МОЗ. Масковий режим, соціальна дистанція та користування антисептиками зменшують ризик інфікування" - попереджають у МОЗ.

У деяких регіонах, зокрема в Чернівецькій та Закарпатській областях заповненість ліжок хворими на коронавірусну інфекцію складає понад 50%

У відомстві кажуть, що будуть звертатися до контролюючих органів щодо посилення контролю за дотриманням карантинних правил. Йдеться, насамперед, про дотримання правил у громадському транспорті, торговельних закладах, та закладах громадського харчування, де існує великий ризик інфікування.

Урядовці повідомляють про початкок підготовки до розгортання додаткових лікарняних ліжок у визначених медзакладах. Нині в установах охорони здоров'я для хворих на коронавірусну інфекцію підготували 23 тисячі ліжок, з яких зайнято хворими близько п'ятої частини. Однак в деяких регіонах, зокрема в Чернівецькій та Закарпатській областях заповненість ліжок хворими на коронавірусну інфекцію складає понад 50%.

Дивіться також: Як Верховний суд США розширив права ЛГБТ+ на роботі

Як Верховний суд США розширив права ЛГБТ+ на роботі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

XS
SM
MD
LG