Спеціальні потреби

Більшість не повірила у причетність Тимошенко до вбивства Щербаня - опитування


У причетність Тимошенко до вбивства Щербаня не вірять
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00
Direct link

У причетність Тимошенко до вбивства Щербаня не вірять

Минулого понеділка у нашій традиційній рубриці Тема Тижня ми запитали Вас, наших глядачів, Чи вірите ви у причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня?
73 відсотки респондентів не вірять у те, що Тимошенко пов'язана із смертю Щербаня
17 відсотків з тих, хто проголосував на нашому веб сайті відповідповіли ствердно. 73 відсотки респондентів не вірять у те, що Тимошенко пов'язана із смертю Щербаня. 10 відсотків не мають позиції з цього питання.

Протягом тижня тема нових звинувачень на адресу Юлії Тимошенко була предметом дискусій на нашому вебсайті та на сторінці Час-Тайму у мережі Фейсбук. Ось декілька коментарів наших глядачів:

"Це чергова спроба підірвати авторитет лідера опозиції не лише серед її прихильників в Україні, а й серед міжнародної спільноти" - вважає Сергій Котило з Чернівців

"Якби Тимошенко стала президентом, в тюрмі зараз би сидів Янукович і його б також звинуватили в убивстві Щербаня", - пише Олексій Найдьонов з Ялти.

"А чого тут гадати. Подивіться у кого його власність сьогодні, той і убивця!" - пропонує користувач фейсбука Люся Крісті.

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Також запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Врятовані з України коти знайшли дім у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
XS
SM
MD
LG