Спеціальні потреби

Туреччина надіслала свої війська до північного Іраку


Туреччина надіслала свої війська до північного Іраку
Туреччина надіслала свої війська до північного Іраку

Приблизно 10 тисяч турецьких військовослужбовців бере участь у наступальній операції проти курдських повстанців на південному заході Туреччини і в північному Іраку. Операцію розгорнуто через день після того, як біля турецько-іракського кордону курдські бойовики скоїли атаки внаслідок яких загинули 24 турецькі солдати і 18 отримали поранення.

На своєму веб-сайті, військове командування Туреччини повідомило про розгорнення широкомасштабної наземної операції підтримуваної авіацією у п’ятьох окремих районах Туреччини і північного Іраку.

Це – наймасштабніший військовий наступ Туреччини на позиції курдських бойовиків від лютого 2008 року.

У виданій у четвер заяві, уряд Іраку засудив скоєні повстанцями атаки і пообіцяв співпрацювати з Анкарою для запобігання подібних нападів у майбутньому.

Відповідальність за вчорашні напади на турецьких солдатів взяла на себе проголошена поза законом Робітнича партія Курдистану.

Атаки викликали обурення в багатьох турків, чимало з яких вийшли на вулиці столиці у четвер на підтримку військових країни. Вони скандували гасла з осудом тероризму.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG