Спеціальні потреби

Бойовики РПК вбили трьох турецьких військовослужбовців


У результаті нападу бойовиків Робітничої партії Курдистану на військовий аванпост у південно-східній Туреччині загинуло троє солдатів.

За повідломленнями сил безпеки, група підозрюваних бойовиків з Робітничої партії Курдистану (РПК) здійснила атаку на військовий аванпост у районі Семдінлі у провінції Гаккарі, що біля кордону з Іраком.

Турецькі сили безпеки кажуть, що солдати вдалися до відплатного вогню, вбиваючи дев’ятьох бойовиків. Три солдати отримали поранення.

В окремому інциденті, за повідомленням інформаційного агентства Анатолія, 5 турецьких солдатів було поранено внаслідок нападу бойовиків із-засідки у пізніх годинах у понеділок в східній провінції Елазіґ.

Бойовики РПК борються за курдську автономію в південно-східній Туреччині і утримують бази в північному Іраку. Нещодавно вони поклали край перемир’ю, яке тривало рік, з уваги на повторні атаки турецьких військовиків.

Анкара і більшість міжнародної спільноти вважають Робітничу партію Курдистану терористичним угрупованням.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG