Спеціальні потреби

Прем’єр Туреччини назвав Ізраїль загрозою для Близького Сходу


Прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган
Прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган

Прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Ізраїль є загрозою для Близького Сходу, оскільки володіє ядерною зброєю. Таку заяву турецький прем’єр зробив у середу під час свого візиту у Південно-Африканську Республіку. Він не пояснив, чому саме під час цього візиту оприлюднив таке різке судження щодо Ізраїлю.

Ізраїльскі високопосадовці ніколи не підтверджували і не спростовували поширену думку інших країн про те, що Ізраїль володіє ядерною зброєю.

Відносини Туреччини та Ізраїлю погіршуються після минулорічного рейду ізраїльських сил на турецький корабель, який віз гуманітарну допомогу у Сектор Газа. Ізраїльські високопосадовці відмовляються публічно вибачитись за свої дії і заявляють, що військово-морські сили діяли з метою самооборони.

Нещодавно Туреччина видворила ізраїльського посла та інших дипломатів з Анкари і призупинила торговельні і військові зв’язки з Ізраїлем.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG