Спеціальні потреби

У Туреччині завершилися парламентські вибори


Папрламентські вибори у Туреччині
Папрламентські вибори у Туреччині

На сьогоднішніх парламентських виборах у Туреччині перемогу, за всіма ознаками, здобудуть чинний прем’єр-міністр та очолена ним партія.

Підсилена процвітаючою економікою та дедалі впливовішою роллю Туреччини на міжнародній арені, очолена прем’єр-міністром Реджепом Таїпом Ердоганом Партія справедливості та розвитку тепер сподівається отримати дві третини місць у парламенті, що уможливить їй внести зміни до Конституції.

Критики Ердогана кажуть, що його політичною метою є створення президентського стилю правління в країні, на чолі з - ним.

Деякі критики твердять, що Ердоган вже зловживає владою і рухається від світської держави в бік більш консервативної, ісламської форми урядування.

Кандидат від опозиційної Республіканської народної партії Оґюз Каан Салісі каже, що уряд стає все більш нетерпимим до критики.

Кандидат від Партії справедливості і розвитку Волкан Бозкір зазначив, що нова Конституція закріпить права меншин - наприклад, курдів, що борються за свою автономію на сході Туреччини.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG