Спеціальні потреби

Після землетрусу в Туреччині продовжується рятувально-пошукова операція


Рятувальники знайшли живою ще одну людину
Рятувальники знайшли живою ще одну людину

У південно-східному районі Туреччини продовжуються пошуки людей, які в результаті нищівного землетрусу в неділю опинилися під обваленими будинками. Згідно з найновішими даними, від землетрусу загинуло щонайменше 459 людей і 1300 отримали поранення.

У серду вранці робітники врятували 27-річну жінку з-під уламків знищеного будинку. Проте органи влади кажуть, що надія на знайдення більшої кількості живих людей дедалі менша, хоча в пастці опинилися сотні, а то й може й тисячі людей.

В результаті землетрусу, сила якого сягала 7.2 бала за шкалою Ріхтера, тисячі людей залишилися без даху над головою.

Приблизно дев’яносто країн запропонували допомогу, але Туреччина початково прийняла допомогу лише від Ірану та Азербайджану, які межують з районом стихійного лиха.

Міжнародна федерація Червоного Хреста повідомила, що турецьке відділення організації докладає зусиль, щоб надати допомогу тим, що вижили, як і знайти тих, хто опинився під уламками обвалених будинків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG