Спеціальні потреби

У Туреччині – щонайменше троє загиблих та 15 поранених внаслідок вибуху авто


Поліція та лікарі надають допомогу потерпілим на місці вибуху
Поліція та лікарі надають допомогу потерпілим на місці вибуху

У вівторок потужний вибух автомобіля, начиненого вибухівкою, стався біля столиці Туреччини. Щонайменше троє людей загинуло і 15 зазнали травм. П’ятеро поранених перебувають у критичному стані.

Бомба вибухнула біля урядової будівлі і середньої школи в Анкарі. Внаслідок вибуху також були пошкоджені комерційні споруди у цьому районі.

Турецькі високопосадовці зазначають, що вибух був терористичною атакою. За припущеннями міністра внутрішніх справ країни, нападники ставили за мету завдати якнайбільше шкоди, оскільки вибух стався в районі інтенсивного руху пішоходів та автомобілів.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за скоєння нападу. Однак серед підозрюваних можуть бути курдські повстанці, які ведуть в регіоні боротьбу за свою автономію і останнім часом посилили напади на турецькі об’єкти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG