Спеціальні потреби

Туреччина відмовилась виводити війська з Іраку


Турецькі солдати патрулюють кордон із Сирією
Турецькі солдати патрулюють кордон із Сирією

Туреччина відмовляється виводити війська, які було розміщено в Іраку попри заклики офіційного Багдаду. В Анкарі наполягають, що метою військової операції є захист турецьких військ, які здійснюють підготовку курдських підрозділів в Іраку.

Міністр закордонних справ Туреччини заявив, що країна забов'язана забезпечити безпеку солдатів, які працюють з курдськими військовими на території Іраку.

У Туреччині заявляють, що відправка військових до Іраку є частиною ротації військових у відповідності до угоди між країнами

У неділю прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді заявив, що Туреччина має дві доби для того, щоб вивести війська з території Іраку. У протилежному випадку він обіцяв підняти питання про дії Анкари у Радбезі ООН.

Сотні турецьких військових за підтримки 20 танків було відправлено до Іраку.

Метеган Демір, турецький військовий експерт заявив, що ситуація в Іраку перетворюється на змагання сили волі між сторонами.

“Деякі турецькі урядовці заявляються, що ми не можемо виконати вимогу Іраку, бо це буде сприйнято так, ніби ми виконуємо наказ. Туреччина не хоче, щоб її дії отримали таку інтерпретацію", - заявив експерт.

У Туреччині заявляють, що відправка військових до Іраку є частиною ротації військових у відповідності до угоди між країнами.

Дивіться також: Чи можуть українці бути єдиними? - письменниця шукає відповідь

Чи можуть українці бути єдиними? - письменниця шукає відповідь. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

XS
SM
MD
LG