Спеціальні потреби

В Тунісі сталися сутички між поліцією і демонстрантами


Бронетранспортер на вулиці туніського міста на захід від столиці
Бронетранспортер на вулиці туніського міста на захід від столиці

У повідомленнях західних інформаційних агентств говориться, що у нових сутичках між поліцією і демонстрантами в Тунісі загинула щонайменше одна людина. Це найсерйозніші заворушення у тій країні за кілька десятиліть.

Туніські офіційні особи кажуть, що протягом останніх кількох днів у заворушеннях загинула щонайменше двадцять одна людина. Заворушення були викликані високим безробіттям і цінами на харчові продукти.

У середу хвиля насильства поширилась на столицю Туніс, коли поліція застосувала проти протестуючих сльозогінний газ. Збройні сили розгорнули в місті солдатів і машини.

Уряд Тунісу повідомив у середу про запровадження в столиці цілонічної комендантської години. Тимчасом верховний комісар ООН з прав людини закликав уряд запевнити, що сили безпеки припинять застосовувати надмірну силу проти демонстрантів. В оприлюдненій в середу заяві Наві Піллей також закликала Туніс розпочати «прозоре й гідне довір’я слідство» в справі заворушень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG