Спеціальні потреби

Голосування поштою у США. Демократи та кампанія Трампа звинувачують одне одного у прагненні зірвати вибори


Президент США Дональд Трамп у п'ятницю заявив, що розширення масштабів голосування поштою може перетворити президентські вибори у листопаді на «найбільшу виборчу катастрофу в історії». Трамп сказав про це, спілкуючись з репортерами біля Білого дому перед поїздкою до Флориди. Демократична партії США активно обстоює голосування поштою під час пандемії.

Це те, що мене хвилює - підтасування, фальсифікації. Люди повинні порозумнішати
Трамп про виклики голосування поштою

«Вони думають, що відправлять сотні мільйонів бюлетенів по всіх Сполучених Штатах, і з цього щось вийде, - сказав Трамп, звертаючись до журналістів, - Ви не дізнаєтесь результатів виборів протягом тижнів, може бути, [це станеться] роки по тому. Можливо, ви ніколи не дізнаєтеся результат виборів. Це те, що мене хвилює - підтасування, фальсифікації. Люди повинні порозумнішати».

Між тим видання The Washington Post напередодні оприлюднило матеріал, у якому вказує, що Поштова служба США нині зіткнулась із затримками відправлень, причинами яких видання називає нові процедури запроваджені керівником агенції, донором Республіканської партії США Луісом Деджоєм. Ці процедури покликані скоротити витрати. Видання відзначає, що працівники Поштової служби США "попереджають, що нові заходи можуть підірвати їх здатність доставити бюлетені для виборів у листопаді вчасно".

Працівники Поштової служби США "попереджають, що нові заходи можуть підірвати їх здатність доставити бюлетені для виборів у листопаді вчасно
The Washington Post пише, що Поштова служба США має проблеми, через змін ініційовані керівництвом

Критики Трампа вже заявляють, не наводячи доказів, що зміни у Поштовій службі буцімто покликані зірвати голосування поштою.

"Посіпака Трампа активно підриває Поштову служба зсередини. Він знищить американську державну установу, щоб ви не могли голосувати поштою. Я очолюю підкомітет, юрисдикція якого включає Поштову службу США. Ця криза тліла місяцями, а тепер - це пожежа", - твітує конгресмен-демократ Джеррі Конноллі.

Представник Поштової служби США заявив, що зміни покликані стабілізувати агенцію, яка потерпає від фінансових проблем протягом десятків років.

Між тим юридичний радник виборчої кампанії президента США, Дженна Елліс напередодні заявила, що голосування поштою на місцях в окремих нещодавніх випадках вказало на наявність реальних і значних затримок із підрахунком голосів.

"Попри це, демократи вважають, що якимось чином за 3 місяці до виборів ми можемо запровадити загальнонаціональне голосування поштою, і отримати результати у день виборів, або близько до нього? Подивіться на Паттерсон у Нью-Джерсі, де кожен 5-й бюлетень відкинули, як підробний. Повідомляється про значну кількість бюлетенів, які не дістались до адресатів", - заявила Елліс.

Представниця Трампа також заявила, що за допомогою голосування поштою і "під прикриттям коронавірусу" Демократична партія США намагається підірвати вибори.

Президент США пропонує американцям голосувати особисто або скористатися відкріпними бюлетенями.

Відкріпні бюлетені - відмінно. Прийти на вибори - відмінно. Але якщо ви зробите загальну поштову розсилку мільйонів і мільйонів бюлетенів, ви ніколи не дізнаєтеся реального результату виборів
Трамп

«Це буде найбільша виборча катастрофа в історії, - додав Трамп, - І, до речі, ви любите говорити про Росію, Китай та інші країни. Вони зможуть підробити бюлетені. Вони будуть робити все, що потрібно».

Трамп підкреслив, що він хоче, щоб вибори відбулися, і заявив, що його адміністрація працює над вирішенням цієї проблеми, попередивши, що уряд «не готовий до натиску мільйонів бюлетенів».

«Відкріпні бюлетені - відмінно. Прийти на вибори - відмінно. Але якщо ви зробите загальну поштову розсилку мільйонів і мільйонів бюлетенів, ви ніколи не дізнаєтеся реального результату виборів. Це буде дуже сумний день для нашої країни », - сказав Трамп.Трамп не може змінити дату виборів без схвалення Конгресу, і керівники обох партій вже дали зрозуміти, що рішуче виступлять проти ідеї перенесення дати голосування.

Дивіться також: У Вашингтоні, після місяців заборони, відкрили зоопарк

Чому в одному з округів у США будуть бюлетені українською мовою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG