Спеціальні потреби

Трамп заборонив приймати трансгендерів на службу у ЗС США


Президент підписав розпорядження, яке формалізує таку заборонуПрезидент США Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє трансгендерам служити у збройних силах США. Про намір президента зробити це було оголошено три тижні тому. Таким чином, Трамп скасував рішення адміністрації Барака Обами, прийняте рік тому.

У низці твітів, Трамп пояснив, що прийняв рішення про заборону після консультацій з генералами і експертами, оскільки військовослужбовці-трансгендери накладають на військові бюджети «неймовірні медичні витрати».

За оцінками дослідницької організації Rand Corporation, нині в складі ЗС США налічується близько 4 тисячі трансгендерів. Ще приблизно 250 осіб в даний момент змінюють свою стать.

Рішенням Трампа забороняється фінансувати будь-які процедури, пов'язані зі зміною статі військовими, за виключеннями тих, що вже розпочаті.

Згідно з меморандумом президента, міністру оборони Джиму Маттісу дано шість місяців, протягом яких він має визначити обставини, за яких нинішні військовослужбовці-трансгендери, можуть залишатися у збройних силах США.

Дивіться також: Трамп погрожує зупинити роботу уряду, якщо не отримає гроші на стіну на кордоні з Мексикою

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG