Спеціальні потреби

«Віртуальну стіну» на кордоні з Мексикою збудує американський стартап


Трамп на кордоні з Мексикою у Сан Луїс, штат Аризона. 23 червня, 2020 (Photo by SAUL LOEB / AFP)
Трамп на кордоні з Мексикою у Сан Луїс, штат Аризона. 23 червня, 2020 (Photo by SAUL LOEB / AFP)

Адміністрація Трампа підписала контракт із каліфорнійським стартапом аби збудувати віртуальну стіну, яка б за допомогою штучного інтелекту відстежувала нелегальних емігрантів.

Як повідомляє Washington Post, стартап Андуріл Індустріс (Anduril Industries) розробить сотні вартових башт, які працюватимуть на сонячній енергії. Башти за допомогою камер та теплових зображень виявлятимуть рухомі предмети й передаватимуть інформацію системі штучного інтелекту. Система вмітиме розрізняти тварин, людей та транспортні засоби та надсилатиме інформацію про географічне місце об'єктів прямо на мобільні телефони патрульних агентів.

Система є мобільною і її зможуть переносити на різні локації, а встановлення обладнання займатиме не більше двох годин. Технологія не використовуватиме режим розпізнавання обличчя.

“Ми будемо бачити чи це людина, чи корова, чи автомобіль, літак чи корабель. Більше ми не матимемо інформації, але для безпеки кордону цього є достатньо аби прийняти рішення”, - в інтерв'ю Washington Post розповідає Головний директор з питань доходів компанії Андуріл Індустріс ( Anduril Industries) Меттью Стекмен.

Контракт з Андуріл Індустріс (Anduril Industries)Митна та прикордонна служба США підписала на 5 років. Бюджет проекту поки що не розголошують, однак в інтерв'ю Washington Post представники стартапу розповіли, що проєкт коштує кілька сотень мільйонів доларів.

На офіційному сайті Митної та прикордонної служби США зазначено, що вартові башти на американсько-мексиканському кордоні планують встановити до 2022 року.

Побудова стіни на кордоні з Мексикою є одним із пріоритетів а адміністрації Трампа.

Дивіться також: 10 років з життя сонця: відео НАСА. Відео

10 років з життя сонця: відео НАСА. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

XS
SM
MD
LG