Спеціальні потреби

Трамп назвав свого колишнього держсекретаря "дурним, як камінь"


Президент США розкритикував колишнього державного секретаря США Рекса Тіллерсона, який напередодні критично висловився про Дональда Трампа.

Трамп заявив у Twitter, що Тіллерсон не мав розумових здібностей для посади, яку обіймав.

Він був дурний, як камінь, і я щасливий, що позбувся його. Він був безмежно ледачий. Натомість тепер все інакше, у Державному департаменті прекрасний настрій!

"Майк Помпео (чинний державний секретар США - прим. ГА) прекрасно працює, я ним пишаюсь. Його попередник Рекс Тіллерсон не мав для цього розумових здібностей. Він був дурний, як камінь, і я щасливий, що позбувся його. Він був безмежно ледачий. Натомість тепер все інакше, у Державному департаменті прекрасний настрій!", - твітнув Трамп.

Прикметно, що свого часу обрання Тіллерсона на посаду наводилося Трампом, як приклад залучення найкваліфікованішим бізнес професіоналів до Адміністрації США.

"У якості державного секретаря я обрав одного із справді великих бізнес лідерів світу. Рекса Тіллерсона, голову та виконавчого директора компанії ExxonMobil", - твітував Трамп у грудні 2016-го року.

На момент відходу Тіллерсона Трамп також дякував йому за пророблену роботу.

Під час перебування на посаді Тіллерсона ЗМІ повідомляли про буцімто занепадницький настрій у Державному департаменті США, приписували Тіллерсону критику на адресу Трампа та ін.

Хоча призначення Тіллерсона свого часу супроводжувалось закидами, що він має надто міцні зв'язки із урядом Росії, його звільнення також назвали у ЗМІ доказом буцімто впливу Кремля на ухвалення рішень в Адміністрації.

Іронія даної ситуації не оминула деяких оглядачів.

"Боженьки. Пригадую, як призначення Тіллерсона, а пізніше його звільнення, називали доказом того, що Путін контролює уряд США. Можливо і його публічна сварка з Трампом є доказом на користь цієї теорії, і нам просто треба встановити поки неочевидний зв'язок між різними фактами", - кепкує політичний коментатор Майкл Трейсі.

"Ось тепер, коли Трамп назвав Тіллерсона дурним, ЗМІ ставляться до Тіллерсона, як до правдоруба. Але коли Трамп висував його на посаду, ми бачили всі ці гострі думки від журналістів про Росію, про Exxon та інше, як буцімто докази, що "Путін контролює Трампа". Який сором", - твітує політичний оглядач Бак Секстон.

Дивіться також: Світовий хаб посилок: ніч за лаштунками поштової компанії FedEx у США

Світовий хаб посилок: ніч за лаштунками поштової компанії FedEx у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

XS
SM
MD
LG