Спеціальні потреби

Президент Трамп підписав закон про допомогу сім'ям, постраждалим від коронавірусу


Закон дозволить федеральній владі спрямувати допомогу американським компаніям і жителям США, які постраждали від епідемії коронавірусу

Президент США Дональд Трамп у середу ввечері підписав закон, який передбачає надання допомоги американським сім'ям, постраждалим від спалаху коронавірусу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Білого дому.

У середу вдень Сенат затвердив пакет додаткових заходів з надання допомоги американським компаніям і жителям США, які постраждали від епідемії. Цей пакет включений до текст закону, підписаного сьогодні Президентом.

Закон передбачає додаткові бюджетні асигнування, пов'язані з надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров'я через спалах COVID-19, а також вносить зміни до федеральних програм з надання громадянам харчування, соціального захисту і допомоги з безробіття, а також медичного страхування під час режиму НС в зв'язку з епідемією коронавірусу.

«Закон ... повинен допомогти нації відреагувати на спалах коронавірусу. Одне з положень законопроекту ... передбачає, що міністр сільського господарства, за певних обставин, повинен представити Конгресу звіт, який містить рекомендації щодо законодавчих питань. Моя адміністрація ... буде шанобливо ставитися до цього положення», - підкреслив президент Трамп у своїй заяві.

Дивіться також: Як у США намагаються не повторити помилок Італії

Як у США намагаються не повторити помилок Італії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

XS
SM
MD
LG