Спеціальні потреби

Ставлення американців до конкретної роботи Трампа покращуєтья - опитування CNN


57% американців задоволені ситуацією у США. Це найвищий показник з 2007-го року. При цьому лише 41% опитаних схвалюють роботу Дональда Трампа на посаді президента США загалом. На це вказує опитування проведе на замовлення каналу Сі-Ен-Ен

Американці прихильніші до доробку Трампа по конкретних напрямках діяльності. Зокрема у сфері економіки - 52% оцінюють роботу президента США позитивно; міжнародної торгівлі - 43%; імміграції - 40%; закордонної політики - 42%.

Хоча загальний рейтинг схвалення діяльності Трампа не покращився, він вже не є найгіршим з усіх президентів на другом році перебування на посаді

Сі-Ен-Ен відзначає, що джерелом кращих оцінок роботи Трампа по конкретних напрямках стали демократичні виборці. Загалом досі лише незначний відсоток з них підтримує роботу Трампа, але нинішні показники - майже вдвічі зросли з початку року.

"Хоча загальний рейтинг схвалення діяльності Трампа не покращився, він вже не є найгіршим з усіх президентів на другом році перебування на посаді. Джиммі Картер також мав рейтинг підтримки 41% на травень свого другого року при владі. Між тим всі президенти сучасної ери мали кращі рейтинги схвалення на даному етапі: загалом у всіх із них рейтинг підтримки був за 50%, і лише Рейгана мав 45%", - пише Сі-Ен-Ен.

Дивіться також: Одяг майбутнього: новітні технології ведуть до революції у світі моди

Одяг майбутнього: новітні технології ведуть до революції у світі моди. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

XS
SM
MD
LG