Спеціальні потреби

Трамп повідомив про першу смерть від коронавірусу у США, і наголосив, що загалом здорові мають нормально перенести хворобу


Очікується, що здорові особи мають повністю відновитись. Я думаю, що ми можемо зробити таку заяву із великою впевненістю
Дональд Трамп


У ніч на суботу у США від коронавірусу померла жінка старша за 50-років, яка була "пацієнтом групи високого ризику". Про це президент США Дональд Трамп заявив у ході прес-конференції у суботу. Президент не уточнив, який діагноз мала жінка до того, як захворіла на коронавірус. При цьому президент наголосив, що загалом здорові люди мають нормально переносити хворобу, і закликав ЗМІ та політиків у США не створювати причин для виникнення паніки.

Трамп відзначив, що на поточний момент США налічується 22 пацієнти з коронавірусом. 4 з них, відзначив Трамп, дуже хворі, а 15 - "або повністю відновились, або прямують до видужання".

"Нові випадки у США лишаються ймовірними, але очікується, що здорові особи мають повністю відновитись. Я думаю, що ми можемо зробити таку заяву із великою впевненістю", - сказав президент США, - "Якщо ви здорові, ви ймовірно пройдете через певний процес і все буде гаразд".

За словами президента США, у понеділок у Білому домі він проведе зустріч із представниками найбільших фармакологічних компанії та спілкуватиметься про розробку вакцини.

У ході промови Трамп наголосив на тому, що адміністрація вживає усіх необхідних заходів і підготовлена до ситуації.

Дивіться також: Вільям Тейлор: Українському уряду слід впевнитись, що вони не втручаються в нашу політику

XS
SM
MD
LG