Спеціальні потреби

Президент США висловив думку, що його колишній адвокат має сісти у тюрму


Колишній адвокат Дональда Трампа, Майкл Коен
Колишній адвокат Дональда Трампа, Майкл Коен
Заради цього він брехав і повинен, на мою думку, відсидіти повний строк
Президент США каже, що колишній адвокат оббріхує його заради поблажливого вироку

Президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній адвокат Майкл Коен має отримати термін ув'язнення. Про це Трамп заявив на своїй сторінці у Twitter.

Колишній адвокат Трампа, який раніше ставав об'єктом уваги американський слідчих через сумнівні бізнес оборудки, нещодавно погодився співпрацювати із слідством незалежного прокурора США Роберта Мюллера, який розслідує втручання Росії в американській вибори у 2016-му році та можливу координацію цього втручання між Кремлем та виборчим штабом Трампа.

Так, минулого тижня Коен зізнався, що раніше брехав слідчим, про бізнес контакти компанії Трампа у Москві. Останні все ще тривали влітку 2016-го року. Коен також заявив, що на початку 2016-го листувався із речником Путіна Пєсковим з приводу можливого сприяння бізнес проектам Трампа у Росії.

Відповідно до документів наведеним в американських ЗМІ, свідчення Коена слідству щодо втручання Росії, можуть позначитись на вироку, який він отримає за іншими справами.

На цьому тлі президент США Дональд Трамп у Twitter висловив припущення, що Коен дасть неправдиві свідчення, щоб отримати поблажливий вирок. Раніше Трамп багаторазово звинувачував слідство Мюллера в упередженості щодо нього, тиску на свідків, політичній ангажованості та ін.

"Повідомляють, що "Майкл Коен попросив суддю не засуджувати його до ув'язнення”. Виходить можна робити всі ті жахливі речі, непов'язані з Трампом, шахрайство, величезні позики, оборудки з таксі та ін. і не отримати строк у тюрмі? Він вигадує, щоб домовитись із прокурорами та отримати пом'якшений вирок для себе, і щоб його дружина та тесть (у якого є гроші?) не постраждали (who has the money?). Заради цього він брехав і повинен, на мою думку, відсидіти повний строк", - заявив Трамп.

У серпні Дональд Трамп применшив важливість своїх робочих відносин із його колишнім адвокатом Майклом Коеном в інтерв'ю програмі “Fox and Friends”. Трамп стверджує, що його колишній адвокат працював на нього лише неповний робочий день та зараз розповідає "неправду" лише щоб зменшити своє покарання.

У понеділок президент США також схвально висловився про свого колишнього партнера Роджера Стоуна, який публічно заявив, що не буде свідчити проти президента. Слідство цікавлять можливі контакти Стоуна із сайтом Wikileaks та хакерами причетними до викрадення листування Демократичної парті США.

"Я ніколи не свідчитиму проти Трампа"- сказав нещодавно Роджер Стоун, і по суті заявив, що безконтрольний, самоуправний прокурор не зможе примусити його вигадувати брехню та оповідки про "президента Трампа. Приємно, що у деяких людей досі є характер", - заявив Трамп.

Критики президента вважають, що подібні заяви є впливом на свідків.

Дивіться також: Ексклюзивне інтерв’ю Дональда Трампа «Голосу Америки» - про Росію, Китай, ЄС, економіку та інше

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG