Спеціальні потреби

У США славлять Бога, а не владу - слова Трампа на зібранні консерваторів


Президент США Дональд Трамп у п'ятницю наголосив на важливості юдео-християнських моральних цінностей для Америки. Про це повідомляє видання The Hill.

Заяви президента прозвучали на зібранні американських консерваторів Values Voter Summit ("Саміт виборців, які орієнтуються на цінності" - прим. ГА ), де слова президента вітали оплесками.

"В Америці ми славимо не уряд, а Бога", - відзначив Трамп.

"Ми знаємо, що батьки, а не бюрократи, найкраще знають, як виховати дітей та створити суспільство, яке процвітає. Ми покладаємось на віру та молитву", - також відзначив президент.

"Ми віримо у сильні родини та безпечні громади. Ми шануємо гідність праці. Ми захищаємо Конституцію. Ми захищаємо релігійну свободу. Ми цінуємо нашу свободу. Ми пишаємося нашою історією. Ми підтримуємо верховенство права та наших неймовірних чоловіків та жінок, які охороняють правопорядок. Ми вшановуємо наших героїв та вітаємо кожного американця, який носить форму. Ми поважаємо наш великий американський прапор", - наголосив президент США.

При цьому Трамп протиставив консервативні цінності ліберальним, які, нібито, зазіхають на релігійні свободи та, серед іншого, прагнуть зменшити роль християнських цінностей та родини у вихованні підростаючого покоління.

Дивіться також: Українець-стипендіат програми "World Fellow" у Єльському Університеті розповів про навчання у США

XS
SM
MD
LG