Спеціальні потреби

Apple - не єдина компанія, яка постраждає від торговельної війни США та Китаю, вважає радник Трампа


Кевін Гассет, радник Трампа
Кевін Гассет, радник Трампа

Кевін Гассет, голова ради економічних радників Білого дому припустив, що за повідомленням компанії Apple про зниження прогнозованих надходжень може слідувати повідомлення від інших компаній, які зазнали негативного впливу протистояння США та Китаю в торговельній сфері.

"Буде не лише Apple, - сказав Гассет. – Надто багато компаній США продають товари до Китаю і вони побачать падіння своєї виручки наступного року, доки не буде досягнуто угоди з Китаєм".

В інтерв'ю CNBC один з керівників компанії Apple зазначив, що споживачі в Китаї почали менше купувати товарів виробництва компанії Apple.

"Трапилось, на мою думку, те, що напруга в торговельних відносинах США та Китаю посилила тиск на їх економіку", - наголосив керівник Apple Тім Кук, повідомляє The Business Insider.

На думку Гассета, така ситуація покращить умови для переговорів з Китаєм. "Це створює тиск на них задля укладання угоди", - додав він.

"Отже, коли ми врегулюємо торговельні питання з Китаєм, люди знову зосередяться на довгостроковому зростанні, яке однозначно повернеться і, можливо, на вищому рівні, після того, як ми врегулюємо проблему з Китаєм", - додав Гассет.

Дивіться також: ​Інтерв’ю з послом України у США про перспективи на 2019 рік

Інтерв’ю з послом України у США про перспективи на 2019 рік. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:56 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG