Спеціальні потреби

Думки українців про спрощення доступу до інформації про діяльність влади


Верховна Рада України постійно переносить розгляд закону «Про доступ до публічної інформації». Опозиція наполягає на ухваленні цього законопроекту, який полегшить доступ до офіційної інформації, а також дасть змогу притягати до відповідальності чиновників за відмову її надати. Своєю чергою, правляча Партія регіонів внесла до парламенту альтернативний законопроект, який, на думку опозиції, вихолощує ідею. Замість спрощення доступу до суспільно важливої інформації (про розпорядження бюджетними коштами, про доходи і витрати чиновників тощо), пропонується спростити лише формальні процедури на зразок акредитації журналістів.

На вулицях Києва та на нашій веб-сторінці ми провели опитування щодо цього питання. Дивіться результати та залишайте свої коментарі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG