Спеціальні потреби

Янукович починає третій рік президентства з оцінкою "незадовільно" за два попередні


"Одиницю" за два роки при владі поставили Януковичу 78 відсотків учасників он-лайн опитування Голосу Америки. Ще 10 відсотків вважають, що президент напрацював на "двійку".

Лише 2 відсотки із 1315 учасників опитування, яке протягом тижня тривало на сайті Голосу Америки, вважають, що Віктор Янукович справляється зі своєю роботою на відмінно.

Загалом оцінки перших двох років президентства за 5-бальною шкалою розподілились наступним чином:

5 - 2%

4 - 2%

3 - 5%

2 - 10%

1 - 78%

Дискусія з приводу якості виконання президентом його роботи протягом тижня тривала на сторінці Голосу Америки на сайті Facebook. Редакція також отримувала коментарі від користувачів соціальної мережі Twitter.

"Ставлю Януковичу 2 бали за те, що показав майбутній владі, що Україну можна змінити у короткий термін. Тепер наступники схожими методами зможуть розвернути країну на 180 градусів", - написав нам користувач Facebook-у Іван Марусяк.

А Юрій Горбачевський з Києва вважає, що Янукович заслужив 5-ку "за виживання".

"Інших диктаторів вбивають, наче собак, а наш президент не тільки виживає, а ще й обзавівся золотим унітазом", - зазначив у коментарі Юрій Горбачевскьий.

Читач Роман Волошин також вважає, що із певними завданнями президент впорався на відмінно.

"Ставлю 5 за те, що посадив Тимошенко та побудував жорстку і дієву вертикаль, і 3 - за те, що посадив Тимошенко брудно та дозволив опозиції "тявкати" в Європі, паплюжити імідж України" - оцінив Президента Роман Волошин.

З усіма думками з цього приводу ви можете ознайомитись на сторінці Української служби Голосу Америки на сайті Facebook. Нагадуємо, що ваші коментарі можуть бути процитовані у підсумковому недільному ефірі.

XS
SM
MD
LG