Спеціальні потреби

Думки українців про вплив справи Тимошенко на євроінтеграцію України


Президент України Віктор Янукович, коментуючи у понеділок перебіг судового процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, заявив, що влада не повинна втручатися в діяльність судів. Він назвав це європейською нормою, яка діє в демократичних країнах. Водночас від урядовців країн Заходу все частіше лунають застереження про вибіркове застосування закону в цій резонансній справі. Багато оглядачів припускають, що в разі ув'язнення одного із лідерів опозиції Європейський Союз може переглянути стосунки з нинішньою українською владою і країна потрапить в міжнародну ізоляцію.

У нашій традиційній рубриці «Тема тижня» ми запитали вашу думку щодо того, чи здатна справа Юлії Тимошенко погіршити відносини України з ЄС та загальмувати процес євроінтеграції?

Результати опитування:
80% - так
16% - ні
4% - не знаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG