Спеціальні потреби

95% - за імпічмент президента України - результати он-лайн опитування


Абсолютна більшість учасників опитування на сайті Української служби Голосу Америки вважає, що Україні потрібен закон про імпічмент президента. Водночас, деякі коментарі у соціальних мережах вказують, що українці не сприймають опозицію як виразника своїх інтересів.У нашому щотижневому опитуванні ми запитали, чи потрібен Україні закон про імпічмент президента?

Як відомо, об’єднана опозиція у разі перемоги на парламентських виборах та здобуття конституційної більшості у Верховній Раді пообіцяла ухвалити закон про імпічмент президента.

Процедура імпічменту передбачена в Конституції України. Проте відсутність відповідного закону робить розмови про імпічмент, які ведуться в Україні вже давно, суто теоретичними.

Усі українські президенти перешкоджали прийняттю такого законопроекту. Закон про імпічмент блокував як президент Кучма, якому тодішня опозиція погрожувала усуненням з посади, так і президент Ющенко.

В голосуванні на сторінці Української служби Голосу Америки взяли участь 649 осіб. Їх голоси розподілились наступним чином:

Так - 95%

Ні - 3%

Не знаю - 1%

Про здатність опозицій реалізувати імпічмент Віктору Януковичу у разі перемоги на парламентських виборах, цього тижня говорили на сторінці Голосу Америки на сайті Facebook.com

Ось деякі із коментарів користувачів соціальної мережі:

«Це все маячня, адже і влада і опозиція мазані єдиним миром», - обуюється Влад Амочкін з Дніпропетровська

«А давайте запросимо до нас в президенти Ніколя Саркозі. Він зараз вільний. Президенти «вітчизняного виробництва» не відповідають стандартам цивілізованого світу», - каже Тетяна Грець.

«Україні потрібен не закон про імпічмент, а розуміння того, що цю посаду може займати лише людина з високими моральними цінностями, людина, яка любить Україну. Щоб не повторилось те, що ми зараз маємо, ми повинні навчитися робити правильний вибір», - вважає Олег Ваврійчук.

Нагадуємо, що щонеділі найцікавіші коментарі з приводу Теми тижня висловлені на сторінках Голосу Америки у соціальних мережах Facebook та Twitter, лунають в телевізійному ефірі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG