Спеціальні потреби

Думки Українців про ймовірність чергової енергетичної кризи


Україна заявила про намір переглянути газові домовленості 2009-го року. З проханням знизити ціну газу для України президент Віктор Янукович звернувся до свого російського колеги Дмитра Медведєва. Як на аргумент українська сторона посилається на те, що тарифи «Газпрому» неринкові. Доводити свою правоту офіційний Київ готовий у міжнародному арбітражному суді, – хоча й називає судовий позов крайнім заходом вирішення конфлікту.

У свою чергу, Москва категорично відкидає можливість перегляду контрактів 2009-го року та наголошує на їх неухильному виконанні. У зв’язку з цим експерти вже заговорили про ймовірність нової – третьої за рахунком – «газової війни» між Україною і Росією.

У нашому щотижневому опитуванні ми поцікавились, чи вашою думкою щодо того, чи загрожує Україні чергова «газова війна» з Росією?

Результати опитування:
80% - так
12% - ні
8% - не визначилися.


Дивіться також що з цього приводу думають перехожі на вулицях Києва та приєднуйтесь до дискусії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG