Спеціальні потреби

Від чемпіонату будуть лише збитки - результати опитування


91% учасників голосування на сайті Голосу Америки не вірять, що Україна заробить на Євро 2012. "Допущені до "відкатів" заробили, ще до чемпіонату" - зазначають українці у коментарях.

Голоси учасників он-лайн опитування розподілились наступним чином.

Так - 6 %

Ні - 91 %

Не знаю - 3%

Чи отримає Україна фінансову вигоду від проведення Євро 2012?
Тема тижня
Протягом тижня Українська служба Голосу Америки отримувала коментарі щодо можливої фінансової вигоди від Євро 2012 від користувачів соціальної мережі Facebook :

«Кому було потрібно - вже до відкриття чемпіонату мають зиск! А вболівати будемо ми!», - вважає Ярослав Рєзніков зі Львова.

«Я не знаю людей, які мають хоч якесь сподівання на розвиток бізнесу в результаті Євро-2012, але знаю достатньо тих, кого знекровили заради проведення матчів» - пише Світлана Аврамченко з Черкас.

«Ті, хто був допущений до «відкатів», звісно ж отримали фінансову вигоду, а от українському народу користі – нуль», - каже Володимир Гайворонський.

Щонеділі найцікавіші коментарі з нашою Facebook сторінки звучать у нашому підсумковому телевізійному ефірі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG