Спеціальні потреби

Думки українців про радянську символіку під час святкування Дня перемоги


Цьогорічне відзначення Дня перемоги в Україні було затьмарене протистоянням навколо червоного прапора. Напередодні Верховна Рада ухвалила законопроект, який зобов’язав під час святкувань підняти червоні прапори поряд із державним прапором України. При цьому прихильники закону заперечують належність червоного прапора перемоги до радянської символіки, наголошуючи на тому, що йдеться про прапор конкретної військової дивізії, яка брала Рейхстаг. Опоненти називають таку аргументацію облудною. Опозиція стверджує, що дискусія про червоний прапор – символ Радянського Союзу – свідомо нав’язана владою, аби посіяти розбрат у суспільстві та відволікти громадян від реальних соціальних негараздів.


У рамках нашої рубрики «Тема тижня» ми поцікавилися, чи згодні Ви з використанням червоного прапора під час святкування Дня перемоги?

Результати опитування:
так – 79%
ні –19%
не знаю – 2%

А ось що з цього приводу думають перехожі на вулицях Києва:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG