Спеціальні потреби

Гості Лас-Вегаса можуть побувати на «Титаніку»


При вході на виставку в готелі Лакшор кожен відвідувач отримує посадковий квиток з іменем пасажира, який майже сто років тому зайшов на борт Титаніка. Лунає свисток корабля.

Відвідувачі розпочинають свою подорож виставкою, як пасажири, які 14 квітня, 1912 року заходили на борт океанського лайнера.

Вони проходять скромними кабінами третього класу, і тільки потім опиняються в стильно-вмебльованій секції першого класу. На той час це була розкіш, якої не знайти було в жодному готелі.

На виставці представлено більше 300 артефактів піднятих з дна океану, коли нарешті було знайдено уламки корабля в 1985. Прикраси, засоби особистої гігієни, срібло - це все переносить відвідувачів виставки назад у часі.

«Коли ти бачиш ці артефакти – ти відчуваєш себе на борту в ті часи. Таке враження, що ти на кораблі з цими пасажирами», – каже турист Ерік Барр.

На виставці артефактів є не тільки оригінали, але й копії. Найбільше уваги привертають величезні сходи, які відвідувачі впізнають з фільму «Титанік».

Луарі Мейдмент приїхала з Англії.

«Це щось неймовірне. Особливо коли ти проходиш в перший клас по цим сходам - Ти відчуваєш себе в першому класі й уявляєш, як Росс, з фільму, спускалася цими сходами. Це надзвичайно», – говорить вона.

Куратора виставки Ренді Дейл найбільше вразила експозиція частини корпусу корабля під назвою «Великий Шматок».

«Це найбільша в світі частина корпусу Титаніка серед тих, які підняли з дня океану. Вона 8 метрів завширшки і важить 15 тон. «Великий Шматок» займає майже всю кімнату, і коли ви заходите, то одразу відчуваєте на скільки величезним було саме судно», – каже Дейл.

Відвідувачам також пропонують доторкнутися до спеціально створеного айсбергу, щоб відчути яка холодна була вода, коли корабель пішов на дно.

«Пасажири, які не вижили, не втопилися, а померли від переохолодження, це коли організм просто перестає функціонувати через холод», – розповідає куратор Дейл.

Емоційна подорож закінчується у залі, де відвідувачі дізнаються про долю свого пасажира. Історію Титаніку у Лас-Вегасі будуть розповідати до 2018 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG