Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Таїланду розплакалась через повінь


Мешканці Бангкока пересуваються вулицями по груди у воді.
Мешканці Бангкока пересуваються вулицями по груди у воді.

Столицю Таїланду Бангкок затоплено повінню. Мешканці міста пересуваються вулицями по груди у воді, або ж користуються підручними плавзасобами.

У районах міста, до яких стихія ще не добралась, мешканці викладають греблі із мішків з піском, намагаючись вберегти від стихії свої домівки та магазинчики.

Прем’єр-міністр Таїланду Їнглук Шінаватра попередила у четвер, що уряд обмежений у своїх можливостях протидіяти силам природи, не зважаючи на всі зусилля. Під час розмови із журналістами про повінь, очі очільниці уряду Таїланду наповнились слізьми.

Влада вже закликала мешканців двох районів Бангкок покинути свої домівки та переселитись до притулків. Дороги, які ведуть із низин до районів міста, які знаходяться на підвищенні, паралізовані через велику кількість транспорту.

Один з мешканців Бангкока повідомив пресі, що ця повінь є найпотужнішою за 54 роки, час його проживання у місті.

На даний момент річка Чао Прая близька до виходу з берегів. За офіційними повідомленнями, до кінця тижня рівень води через повінь може підвищитись на півтора метри.

Причиною повені, яка вже забрала 373 життя у Таїланді називають незвично потужні мусони, які почались усередині літа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG