Спеціальні потреби

Переможець виборів у Таїланді посилила свою більшість у парламенті


Їнґлак Шінаватра
Їнґлак Шінаватра

Через день після обрання її першою жінкою-прем’єром в історії Таїланду, політичний новачок Їнґлак Шінаватра сказала, що вона сформувала коаліцію із чотирма меншими партіями.

За повідомленням Центрального виборчого комітету Таїланду, на недільних загальних виборах очолена Їнґлак партія Пхиа Тхаї отримала 265 із 500 місць у парламенті. Із формуванням коаліції, кількість мандатів зросла до 299.

Результати голосування були приголомшливим ударом для Демократичної партії прем’єр-міністра Абхісіта Ветчачіви, який у понеділок оголосив, що залишає посаду партійного лідера.

Це також означає поновлення впливової ролі в Таїланді старшого брата Їнґлак, колишнього прем’єр-міністра Таксіна Шінаватри, якого усунуто від влади внаслідок військового перевороту п’ять років тому. Незважаючи на вороже ставлення до Таксіна, військові лідери заявили у понеділок, що вони шануватимуть результати виборів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG