Спеціальні потреби

Громадянина США засуджено за образу короля Таїланду


Джо Ґордон
Джо Ґордон

Суд у Таїланді засудив американця Джо Ґордона до 30 років позбавлення волі за поширення інформації, яка «знеславлює королівську сім'ю».

Два роки тому, Ґордон переклав і помістив в інтернеті частину забороненої до публікації біографії короля Таїланду. У той час Ґордон проживав у США.

Вирок 55-річному продавцеві автомобілів з американського штату Колорадо, який народився у Таїланді, скорочено вдвічі, оскільки він визнав себе винним.

Американця заарештували в травні коли він приїхав до Таїланду на лікування. Спочатку, Ґордон заперечував звинувачення, проте після численних відмов у звільненні під заставу, у жовтні він визнав свою провину, з надією на більш поблажливий вирок.

Генеральний консул США в Таїланді Елізабет Пратт назвала вирок занадто суворим. Вона заявила, що США з повагою ставляться до тайської монархії, проте також підтримують право тайського народу на свободу слова.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG