Спеціальні потреби

Якщо помітите терориста ...


Якщо помітите терориста ...
Якщо помітите терориста ...

Починаючи з цього тижня, на екранах телевізорів у холах і номерах готелів Маріот, Гілтон і Шератон у США буде демонструватися стисле звернення Міністерства внутрішньої безпеки. 15-секундний ролик закликає відвідувачів проявляти пильність і телефонувати у правоохоронні органи у випадку, якщо вони помітять щось підозріле.

Глава міністерства Джанет Наполітано заявила, що подібне донесення інформації до «мільйонів відвідувачів готелів і мотелів буде важливим кроком у справі посилення внутрішньої безпеки країни».

За даними нещодавніх досліджень, 98% клієнтів готелів вмикають телевізор у своєму номері і дивляться його в середньому більше трьох годин на добу.

Представник Американської готельної асоціації Енн Паркер називає відеоролик «вдалим і професійно зробленим». За її словами, рішення про його трансляцію не викликало суперечок. Однак критики кампанії вказують на потенційні ускладнення. Зокрема, вони вважають, що відеозаклик викличе «величезний потік потенційно необґрунтованих повідомлень, який обрушиться на правоохоронні органи на місцевому, штатному і федеральному рівнях і паралізує їх роботу».

Коментуючи нарікання, прес-секретар Міністерства внутрішньої безпеки зазначив випадки успішного втручання громадян. Зокрема, він нагадав про інцидент у травні 2010-го року, коли два вуличних торговці допомогли запобігти спробі підірвати автомобіль на Таймс-сквер у Нью-Йорку. Вони помітили дим, що виходив з мінівена, і тут же покликали поліцейських.

Зараз Міністерство внутрішньої безпеки готує серію роликів, на яких будуть показані розшукувані особливо небезпечні терористи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG