Спеціальні потреби

Комітет Сенату підтримав кандидатуру нового посла США в Росії


Джон Теффт на слуханні Сенатського комітету 29 липня

За повідомленням агентства Reuters, у вівторок увечері на спеціальному слуханні Комітет Сенату з міжнародних справ одноголосно проголосував за кандидатуру Джона Теффта на посаду посла США в Росії, запропоновану президентом Бараком Обамою.

За повідомленням Радіо «Свобода», виступаючи перед членами комітету, Теффт сказав, що США «ніколи не визнають» анексії Росією Криму і не зможуть ігнорувати роль Росії в українській кризі. Він заявив, що анексія Криму «знищила саму основу» європейської безпеки.

Тепер питання про затвердження кар'єрного дипломата Теффта буде винесено на розгляд повного складу Сенату. Поки що невідомо, коли верхня палата Конгресу може провести голосування.

Голова комітету сенатор Роберт Менендес заявив, що США не можуть собі дозволити чекати з тим, щоб відправити посла в Росію.

Теффт має великий досвід дипломатичної роботи на території колишнього Радянського Союзу. Він служив послом в Україні за нинішньої адміністрації, а також послом у Грузії та Литві за президентства Джорджа Буша-молодшого.

Попередній посол США в Москві Майкл Макфол залишив цю посаду в лютому.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG