Спеціальні потреби

Американка поміняла професію інвестора на педагога


У США, особливо на периферії чи у бідних міських районах, не вистачає педагогів. Однак, є люди для яких робота з дітьми це покликання. Реалізувати себе таким педагогам допомагає організація «Вчителі для Америки». Молода вчителька залишила перспективну кар’єру і за допомогою цієї неприбуткової установи тепер викладає в одній зі шкіл Вашингтона.

Наташа Алфорд працювала в інвестиційній компанії. Робота не була їй до душі. Жінка мріяла займатись чимось іншим, цікавішим. Серед іншого хотіла випробувати себе на освітянській ниві. Без відповідного диплома Наташа не могла викладати у школі. За допомогою вона звернулася в організацію «Вчителі для Америки».

«Я бачила, як вчителі з цієї організації за два-три роки покращували знання дітей. Я знала, навіть без обрання традиційного шляху отримання диплома, я можу допомогти учням і «Вчителі для Америки» є найшвидшим шляхом до класної кімнати», – зазначає Наташа Алфорд.

Сьогодні Наташа викладає англійську мову і літературу у чартерній школі, де вчителі самостійно розробляють програму навчання, хоча й отримують платню з урядового бюджету.

Наташа одна з дев’яти тисяч вчителів організації, які працюють у понад 40 міських районах, де мешкають, переважно, сім’ї з низькими доходами.

Речниця організації Наталі Лукайтіс каже, що діти з таких родин часто відстають у навчанні:

««Вчителі для Америки» вирішують потребу у кваліфікованих вчителях, які допомагають і освітянам, і учням».

Аби допомогти дітям поліпшити навички читання і письма Наташа Алфорд використовує відео і музику. Наташа, як ніхто розуміє цих дітей з родин етнічних меншин. Сама походить з такої родини, тому знає, до навчання їх треба підштовхувати. Жінка згадує, що без підтримки батьків і вчителів, вона ніколи б не поступила у Гарвардський університет:

«Я не уявляла собі, що можу вступити у Гарвард, допоки інші про це не сказали».

Тепер Наташа хоче донести іншим, що і вони можуть здобути добру освіту:

«Я переконана, якщо буду вимагати від дітей відповідати високим стандартам, вони навіть поза стінами мого класу будуть поводитися відповідно до цих вимог».

Кімая Докері не приховує свого захоплення вчителькою:

«Вона знає, що ми спроможні на краще, що ми можемо чогось досягти, піти у коледж, це надихає мене».

Зі свого боку Наташа Алфорд каже, що досвід роботи в організації «Вчителі для Америки» змінив її життя:

«Це те, чим я хочу займатися. Я думаю, що залишуся вчителювати. Я почуваюся, ніби переді мною відкрилося багато можливостей, а все завдяки цій програмі».

Наташа тепер закінчує курси з підготовки вчителів. Вона планує продовжити працювати у школі і після закінчення наступного року її контракту з організацією «Вчителі для Америки».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG