Спеціальні потреби

У день сплати податків у США пройшли масові протести


15 квітня у США день сплати податків. Кожен громадянин країни та імігранти, які мають ідентифікаційний код, повинні до цього дня заповнити і здати свої податкові форми за минулий рік.

Сплата податків у США вважається одним з головних обов’язків особи перед державою. Адміністрація США, яка намагається впоратись з найвищим в історії дефіцитом бюджету, пообіцяла не піднімати податків родинам з прибутком до 250 тисяч доларів на рік. Тих, хто заробляє більше, можуть чекати збільшення податків.

За останні 30 років прибутки 40% американців середнього класу зросли лише на 15%, тоді як дохід 20% найбагатших зріс на 75%. Цей аргумент використовують фахівці, які стверджують, що багаті можуть собі дозволити платити більше податків, що, як вважають, є одним з виходів з бюджетної кризи.

З ідеєю підняття податків категорично не погоджуються активісти Руху чаювання, які саме в останній день сплати податків прибули до Вашингтона. Організатори руху за останні 20 днів автобусним туром побували у 47 містах США для того, щоб висловити свою незгоду з політикою Обами. Активісти виступали проти розширення уряду та проти реформи охорони здоров’я.

Організатори Руху чаювання прибули до американської столиці з Бостона, де перед ними виступила нова зірка Республіканської партії, колишній губернатор Аляски Сара Пейлін.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG