Спеціальні потреби

Якщо євроінтеграцію буде зірвано, постраждає імідж Януковича - Тарасюк


Зрив Асоціації зашкодить іміджу Януковича - Тарасюк
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Зрив Асоціації зашкодить іміджу Януковича - Тарасюк

У разі не підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, президент Янукович втратить імідж євроінтегратора, а Україна – кредити від МВФ. Про це сказав Голосу Америки голова парламентського підкомітету з питань Східного партнерства, заступник голови фракції «Батьківщина», екс-голова МЗС України, лідер НРУ Борис Тарасюк:

«Ми підійшли до етапу, коли має вирішитись питання: буде Угода підписана чи ні. Від кого це залежить? Це залежить перш за все від української влади і особисто від президента Януковича. Потрібна його політична воля для того, щоб виконати всі умови, які висунув Європейський Союз у своєму рішенні 10 грудня минулого року. І якщо президент України виявить таку політичну волю (що поки що виглядає сумнівним), то Угода 29 листопада буде підписана у Вільнюсі. Якщо ні, то це потягне за собою втрату іміджу Віктора Януковича, перш за все в Європейському Союзі та Сполучених Штатах Америки.

Реалізується найгірший сценарій щодо Асоціації
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00
І звичайно, що це непідписання буде мати і вплив на питання отримання або неотримання кредиту з боку Міжнародного валютного фонду. Отже, ставки високі, і те, чи будуть вони реалізовані, залежить від президента Віктора Януковича».

Як додав Борис Тарасюк, «якщо президент Янукович не підпише Угоду у Вільнюсі, її підпише згодом інша, демократична влада».

XS
SM
MD
LG