Спеціальні потреби

У Сирії внаслідок насильства загинуло 19 людей


У Сирії внаслідок насильства загинуло 19 людей

За повідомленням сирійських правозахисників, щонайменше 19 людей було вбито під час розправи урядових сил над опозиційними демонстрантами та армійськими дезертирами в кількох частинах Сирії.

У повідомленні зазначається, що серед загиблих - 13 цивільних осіб, переважно в центральному районі міста Гомс. Деякі з них були застрелені силами безпеки, які розшукували дисидентів. Тіла інших осіб знайшли після того, як вони пропали безвісти. Гомс вважається оплотом восьмимісячного повстання проти автократичного сирійського президента Башара аль-Асада.

Правозахисники також повідомляють, що підозрювані армійські дезертири вбили шістьох урядових солдатів, - чотирьох з яких під час нападу із-засідки на їх контрольно-пропускний пункт у провінції Ідліб.

За повідомленням базованої у Лондоні сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, у четвер деякі головні міста країни влаштували загальний страйк на знак солідарності з Гомсом, де останніми днями було вбито десятки людей. Організація зазначає, що страйк підтримували чимало робітників приватного сектора і школи як у передмістях Дамаска, так і в районах навколо Гомса, Гами, Дари, Дейр-Еззора та Ідліба.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG