Спеціальні потреби

У Сирії вбито щонайменше 10 людей


Дамаск
Дамаск

За повідомленням правозахисників, урядові сили вбили щонайменше 10 людей в Сирії. Тим часом надходять повідомлення про масові антиурядові протести в країні.

У повідомленні базованої у Лондоні сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights зазначаються, що щонайменше троє осіб загинуло в місті Гама, яке є одним з оплотів опозиції, після того, як урядові сили відкрили вогонь по автомобілі.

Французька інформаційна агенції повідомляє, що тисячі людей вийшли на вулиці після п’ятничних молитов, закликаючи до відставки президента Башара аль-Асада.

Тим часом, спостерігачі ООН у Сирії продовжують свою місію, намагаючись припинити бойові дії між урядовими силами та повстанцями.

Речник міжнародного посланця Кофі Аннана, який минулого місяця розробив план припинення вогню у Сирії, заявив, що, незважаючи на насильство, план «діє», хоча повністю не виконується.

У розмові з кореспондентами у Женеві, Ахмад Фавзі сказав, що існують деякі «малі» ознаки виконання вимог, передбачених планом.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG