Спеціальні потреби

Правозахисники звинувачують уряд Сирії у воєнних злочинах


Антиурядова демонстрації в Ідлібі
Антиурядова демонстрації в Ідлібі

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch («Вахта прав людини») звинуватила уряд Сирії у скоєнні воєнних злочинів. Тим часом опозиція повідомила, що повстанці вбили 15 службовців урядових сил безпеки.

За даними організації, перед оголошеним 12 квітня перемир’ям, досягнутим за посередництва спеціального посланця Кофі Аннана, сирійські проурядові війська вбили щонайменше 95 людей у провінції Ідліб на північному заході країни.

Заступник директора відділу Human Rights Watch на Близькому Сході Надім Гурі сказав, що сили безпеки вигнали селян з їхніх домівок, і відтак розстріляли.

Тим часом, у повідомленні базованої у Лондоні сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights зазначається, що внаслідок нападу, вчиненого повстанцями із-засідки у провінції Алеппо у середу, загинули 15 службовців урядових сил безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG