Спеціальні потреби

У сирійському Ідлібі триває насильство


Голова передової групи спостерігачів ООН у Сирії генерал-майор Роберт Муд
Голова передової групи спостерігачів ООН у Сирії генерал-майор Роберт Муд

За повідомленням сирійських правозахисників, внаслідок вибухів у місті Ідліб на північному заході Сирії загинуло щонайменше 20 осіб.

У повідомленні базованої у Великобританії сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights зазначається, що головними об’єктами вибухів стали приміщення сил безпеки. Більшість загиблих – правоохоронці.

Державне інформаційне агентство Сирії SANA повідомило, що в результаті двох вибухів в Ідлібі загинуло 8 людей. Агентство поклало відповідальність за атаки на «терористів».

У повідомленні також зазначається, що озброєні нападники обстріляли будівлю центрального банку Сирії в Дамаску. У цьому нападі ніхто не постраждав.

У неділю до Сирії прибув голова передової групи з 30 неозброєних спостерігачів ООН генерал-майор Роберт Муд. Норвезький генерал закликав до покінчення з кровопролиттям. Він заявив, що спостерігачі ООН не в силі вирішити всі проблеми країни, і закликав як війська лояльні до президента Башара аль-Асада, так і повстанців, до співпраці з місією ООН.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG