Спеціальні потреби

Спостерігачі ООН відвідують передмістя Дамаска


Спостерігачі ООН у Сирії
Спостерігачі ООН у Сирії

Невелика група спостерігачів ООН у Сирії відвідує передмістя Дамаска Забадані, надіючись зміцнити крихке перемир’я, яке мало покласти край 13-місячному конфлікту в країні.

Речник восьми-особової передової групи спостерігачів ООН у Сирії сказав, що у понеділок до них приєднаються ще два експерти.

Тим часом на своїй нараді у понеділок у Люксембургу, міністри закордонних справ країн Євросоюзу схвалили черговий пакет економічних санкцій проти Сирії. Заборонено продаж Сирії предметів розкоші та предметів подвійного призначення, які можуть бути використані для репресій проти опозиції.

Деталі заборони предметів розкоші ще будуть уточнюватися, проте вона спрямована на те, щоб завдати символічного удару по шикарному способі життя президента Башара аль-Асада і його народженої у Великобританії дружини Асми.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG