Спеціальні потреби

До Сирії почали прибувати спостерігачі ООН


Група спостерігачів ООН у Дамаску
Група спостерігачів ООН у Дамаску

Шість членів передової групи спостерігачів ООН наглядатимуть за хитким перемир’ям в Сирії. Втім за повідомленням сирійських правозахисників, урядові війська далі обстрілюють райони міста Гомс, яке є одним з оплотів опозиційних сил. Надходять повідомлення про сутички в інших частинах країни.

У понеділок сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що урядові сили безпеки застрелили двох людей у місті Гама, відкривши вогонь по їх автомашині.

Кілька годин раніше до Дамаска прибула група спостерігачів ООН на чолі з марокканським полковником Ахмедом Хімміч.

Речник спеціального посланця в Сирії Кофі Аннана сказав, що спостерігачі, насамперед, встановлять свою штаб-квартиру і відтак зустрінуться з представниками сирійського уряду та опозиційних сил, щоб з’ясувати сторонам роль місії ООН. Через кілька днів прибуде ще 25 спостерігачів.

У понеділок відбудеться зустріч генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна з представниками Європейського Союзу, на якій учасники обговорюватимуть ситуацію в Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG