Спеціальні потреби

У столиці Сирії сталися дві атаки, скеровані проти представників влади


Пошкоджена в результаті атаки машина в столиці Сирії Дамаску

Сирійські активісти повідомили, що в Дамаску застрелено службовця розвідки. Водночас від вибуху поранення отримало троє людей.

Атаки сталися серед побоювань, що 13-місячне повстання набирає ознак військового конфлікту. Незважаючи на те, дипломати докладають зусиль для закріплення нетривкого припинення вогню.

Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила Голосу Америки, що офіцер розвідки був убитий у вівторок вранці в районі Барзе, але більше даних не подано. Також сирійський уряд не коментував інциденту.

Сирійські повстанці, які намагаються усунути від влади президента Башара аль-Асада, посилили атаки проти військових об’єктів і службовців безпеки. Декого із них було убито в машинах, коли вони їхали на роботу.

Тимчасом проурядовий телевізійний канал звинуватив «озброєних терористів» у відповідальності за вибух армійської вантажної машини в центральному районі Дамаска. Шофера машини і двох поранених пасажирів автомобіля, який у момент вибуху проїджав мимо, було госпіталізовано.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG