Спеціальні потреби

У Сирії втримується нетривке перемир’я


Антиурядовий протест у Сирії
Антиурядовий протест у Сирії

З’явилися ознаки, що досягнуте за посередництвом ООН припинення вогню в Сирії починає розпадатися, незважаючи на зусилля для його закріплення.

Дві групи активістів і турецькі селяни повідомили в п’ятницю про сутички між сирійськими солдатами і повстанськими силами неподалік кордону з Туреччиною. Деякі сутички, згідно з повідомленнями, були важкі.

Базована у Великробртитанії правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights заявила, що сирійський уряд надіслав танки до північно-західного села Хірбет ель-Джоз перед тим, як спалахнули сутички. Місцеві координаційні комітети також повідомили про важкий вогонь у районі села.

Представник базованого в Нідерландах Сирійського центру на підтримку демократії заявив, що сутички не є випадковими з боку сирійської армії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG