Спеціальні потреби

У Сирії, попри твердження уряду про виведення військ, триває насильство


Сирійські активісти повідомляють про обстріли урядовими силами двох міст і відсутність у вівторок будь-якого масштабного виведення військ – попри твердження уряду Сирії про початок передислокації армії з деяких населених пунктів, згідно з мирним планом ООН.

За повідомленням сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, урядові війська обстріляли міста Гама в центрі країни та Марех на північному сході Сирії. Тим часом деякі частини Гомса також піддано обстрілам. У повідомленні зазначається, що повстанці вбили шістьох солдатів під час нападів на два контрольно-пропускні пункти біля віддаленого містечка Маркада на південь від турецького кордону.

У Москві, міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Моаллем заявив, що Дамаск почав втілювати в життя мирний план спеціального посланця ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннана. Проте він також, за ознаками, висунув нову вимогу, кажучи, що припинення вогню мусить розпочатися одночасно з розміщенням на території Сирії міжнародних спостерігачів.

Тим часом Кофі Аннан сьогодні прибув у Туреччину, де відвідає табір сирійських біженців, який у понеділок обстріляли сирійські урядові сили. Надходять повідомлення про поранення шістьох осіб, включно з двома громадянами Туреччини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG