Спеціальні потреби

Генсек ООН: Рада Безпеки висловила чітку позицію щодо Сирії


Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун сказав, що у прийнятій у середу заяві Рада Безпеки виразно висловила свою позицію стосовно кризи в Сирії, закликаючи уряд країни та опозицію втілити план щодо припинення кривавого конфлікту.

Виступаючи у Малайзії, Пан Гі Мун заявив, що Рада Безпеки «недвозначно» закликала до покінчення з насильством і порушенням прав людини в Сирії.

Втім за повідомленням сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, у четвер урядові сили продовжували обстріл міста Гомс і зводили там сутички з повстанцями. У провінції Дараа на півдні країни, опозиційні сили вчинили кривавий напад із-засідки на урядових солдатів. Активісти також повідомляють про атаку, скоєну урядовими військами біля турецького кордону, внаслідок якої загинула одна особа і кількох людей було поранено.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG