Спеціальні потреби

До Сирії прибула високопоставлена представниця ООН


Протест проти президента Сирії Башара аль-Асада
Протест проти президента Сирії Башара аль-Асада

Заступниця генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Валері Еймос відвідає сирійське місто Гомс. Її завданням є домогтися, щоб міжнародні працівники отримали безперешкодний доступ до людей, яким потрібна допомога.

Представник ООН заявив, що пані Еймос прибула в середу до Дамаска, де мала розмови зі службовцями Міністерства закордонних справ Сирії. Вона буде в країні до п’ятниці. Через день туди прибуде колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан, який є новим посланником до Сирії.

Ці візити збігаються в часі з дедалі більшим міжнародним тиском на сирійський уряд, щоб він припинив придушення однорічного повстання опозиції.

У вівторок Сполучені Штати запропонували в Раді Безпеки ООН нову резолюцію про припинення насильства в Сирії, а керівництво Туреччини закликало до негайного відкриття доступу для гуманітарної допомоги.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG