Спеціальні потреби

Міжнародний комітет Червоного Хреста веде переговори в справі припинення вогню в Сирії


Сирійський танк на вулиці міста
Сирійський танк на вулиці міста

Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомив, що він намагається досягти припинення вогню в Сирії, де урядові танки і війська зосередились у районі міста Гомс, у зв’язку з чим існує побоювання щодо відновлення наступальної операції на місто.

Головна представниця ЧКЧХ Карла Гаддад заявила в понеділок, що базована в Женеві організація веде переговори із сирійськими органами влади і опозиційними угрупованнями, але що спроби вести переговори про припинення вогню щойно почались.

Карла Гаддад заявила, що Червоний Хрест зараз веде переговорти про кілька можливостей постачання необхідної гуманітарної допомоги, включно з «припиненням боїв» у найбільш гарячих точках.

Повідомлення про це надійшло в час, коли сирійські збройні сили надіслали танки та інші підкріплення в напрямку неспокійного міста Гомс у центральному районі країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG