Спеціальні потреби

Під час бомбардування сирійського міста Гомс загинуло 17 людей


За повідомленням сирійських правозахисників, внаслідок бомбардування урядовими силами міста Гомс, що є одним з оплотів опозиції в Сирії, загинуло щонайменше 17 людей.

Арабське супутникове телебачення демонструвало кадри з Гомса у понеділок, на яких видно, як хмари диму підносилися з будівель, ушкоджених внаслідок насильства. Атаки сталися у кількох частинах міста, де також вибухнув нафтопровід.

Сирійське державне телебачення покладає відповідальність за напади на «терористичні банди».

Повідомлення про жертви в людях не підтверджені незалежними джерелами інформації, оскільки уряд Сирії обмежив доступ до країни іноземним журналістам.

Нагадаємо, що опозиційні угруповання повідомляють, що в п’ятницю і суботу внаслідок бомбардування урядовими силами Гомса загинуло до 200 людей. Активісти звинувачують військових у вбивстві жінок та дітей під час найжорстокішого спалаху насильства за 11 місяців антиурядових протестів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG